Pazareyle
Giriş Yap Üye Ol
0
Sepetim
0,00 TL
Ana SayfaSağlıkMasaj Aletleri

Beurer MG 55 Vücut Masaj Aleti

Favorilerime Ekle
Fiyatı
315,00 TL
Ürün Kodu
166817526
Adet
Ürün Bilgileri
Taksit Seçenekleri
Ürün Yorumları

Beurer MG 55 Vücut Masaj Aleti

 


Beurer MG 55 Tapotman Masaj Aleti

Tapotman masaj aleti


? Rahatlamak için derin etkili tapotman masajı

? Kasların rahatlaması ve gevşemesi için

• Kademesiz ayarlanabilir masaj yoğunluğu

• İstendiğinde açılabilen ısıtma fonksiyonu

• 3 farklı değiştirilebilir masaj başlığı (kabarcıklı başlık, yuvarlak başlık, silindirik başlık)

• Güvenli tutuş ve kolay kullanım için dönmeye karşı sabitlemeli, değiştirilebilir başlıklar

• Kaymaz yüzeyli tutamak

• Ergonomik şekil

• 20 Watt


 

 

166817526

 

4211125643201

 

15:00 den Önce verilen siparişleriniz ürün detaylarında belirtildiği gibi (aynı gün kargo, ertesi gün kargo, 2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00 dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerden biri ücretsiz kargo olduğu takdirde tüm siparişiniz ücretsiz kargo olarak gönderilecektir.

 

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olmaması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, ve sarf (cd,dergi,kitap,defter,kağıt,toner,kartuş vb..) ürünleri bu kapsam içerisinde değildir. ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR? Firmamızdan almış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini ve içeriğini Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz, Bu sizin en doğal hakkınızdır, Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPİT RAPORU” Tutturunuz. Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri rapor tutmakla yükümlüdür. Aksi durumda Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Rapor tutturulmayan ürünlerde değişim ve iade yapılamayacaktır. ÜRÜN İADESİNDE DEPO ADRESİMİZ İÇİN MUTLAKA ÖNCE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ, BİRLİKTE ÇÖZEMEYECEĞİMİZ BİR KONU YOK.

 

Türkiye'nin en kaliteli ve en çok sevilen e-ticaret mağazamıza hoş geldiniz! Kırtasiye, Elektronik, Bilgisayar, Sağlık Güzellik, Petshop ve Hırdavat, olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermekteyiz. 2005 yılından beri Pazareyle olarak Türkiye’de online alışveriş sektöründeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

 

HAKKIMIZDA İLETİŞİM MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ İADE PROSEDÜRÜ GİZLİLİK POLİTİKASI KULLANIM KOŞULLARI