Pazareyle
Giriş Yap Üye Ol
0
Sepetim
0,00 TL
Ana Sayfa Elektronik Bilgisayar / Aksesuar Kurumsal Ürünler
Sıralama
Kurumsal Ürünler kategorisinde 241 adet ürün bulunuyor.
Hpe P06781-425 Ml30 Gen10 E-2124 1X8Gb 1X1Tb Nhp 350W
5.615,87 TL
Digitus DN-95102-1 Gigabit PoE Enjektör, 802.3af 10/100/1000Mbps, Güç Pinleri: 4/5(+),7/8(-), Çıkış maks. 48V, 15.4W (Digitus Gigabit PoE Injector, 802.3af 10/100/1000Mbps, Power Pins: 4/5(+),7/8(-), Output max. 48V, 15.4W)
157,34 TL
Planet PL-ICS-2200T Industrial 2-port RS232/RS422/RS485 Serial Device Server w/ 2KV signal isolation
1.679,10 TL
Beek BN-PP-624S 24 Port Cat6 FTP Patch Panel, 8P8C, Altın kontak, LSA, 1U, zırhlı/shileded, kablo tutucusu ile birlikte
343,24 TL
Hpe P08335-425 Dl20 Gen10 E2124 16Gb (2X8Gb) 1X1Tb Nhp 2X3.5" 290W
7.028,20 TL
Dell Ws Precısıon T3630 Delta Xenon E2124-8Gb Ram
9.579,83 TL
Dell Poweredge T140 Server E-2124 8Gb 2X1Tb
8.795,20 TL
Hpe Ml110 Gen10 Sılver 4110 1X16Gb 2X300Gb 8X2.5" S100İ Sata 1X800W
11.735,97 TL
LENOVO 7Y48A007EA ST50 E-2124G 1x8GB 2x2TB DVD-RW 250W
6.667,28 TL
LogiLink NS0046A 2x 3.5" SATA HDD Gigabit LAN NAS Depolama Ünitesi
719,98 TL
Ieee 802.3Af Gigabit High Power Over Ethernet Injector (10-100-1000Mbps, End-Span, 15.4 Watt)
204,00 TL
Planet PL-XGS3-24042 Layer 3 Managed Stackable Switch 24-Port Gigabit With 4 Optional 10G Slots
7.163,66 TL
Netgear Agm731F 1000Base-Sx Fibre Sfp Gbıc Module, Short Range 550M İn 50-125µm Multi Mode Fiber
392,31 TL
Dell Efsanelerin Sunucusu Poweredge T30, E3-1225 Işlemci, 8Gb Bellek, 1Tb Hdd Pet3003
4.548,78 TL
Netgear Gsm4328S-100Nes L3 Stackable Full Yönetilebilir 24-Port 1000Base-T (Rj45), 2-Port 10Gbase-T (Rj45), 2-Port 10Gbase-X (Sfp+)
6.857,65 TL
DELL R230 R230135S1P1B-1S1 E3-1220V6 1x8GB 1x2TB IDRAC/ENT 1x250W
7.263,59 TL
Hubbell HB-FSPSCD3 Unloaded FSP Adapter Panel
9,83 TL
Hubbell HB-UDM32 UHD Unloaded Jack Panel
9,83 TL
Hubbell HB-MCCBP175 Filler Panel, 1.75 inch
9,83 TL
Hubbell HB-IBLU50 Color Code Icon, Color: Blue
1,78 TL
Hubbell HB-IGRY50 Color Code Icon, Color: Grey
1,78 TL
Hubbell HB-IRED50 Color Code Icon, Color: Red
1,78 TL
Hubbell HB-FPL12W FPL Series Faceplate, Single Gang, Color: White
1,78 TL
Hubbell HB-MT34LPB Single Gang Station Box
1,78 TL
Hubbell HB-SFBW10 Snap Fit (SF) Module, Color: White
0,35 TL
Hubbell HB-MT5RDB Raceway, MediaTrak 5
2,81 TL
Beek BN-J4858D 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Com enabled
180,46 TL
Dell Pet3003 T30 E3-1225V5 8Gb 1Tb 305W
4.722,98 TL
ATEN-2A-136G Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Modül (Paket içeriği 2 adet) Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (550M) (2 pcs per Package)
525,70 TL
Dell T140 Pet140M2 E-2124 1X8Gb 2X1Tb 7.2K Sata 290W
8.236,53 TL
Digitus DN-95206 Gigabit PoE++ Splitter, 802.3bt, Güç Pin leri: 4/5(+),7/8(-) - 3/6(+),1/2(-), Çıkış Voltajı: 12V, Çıkış Akımı: 7A, Çıkış Gücü: 85W
643,40 TL
Planet PL-WGS-4215-16P2S Endüstriyel Duvar Tip L2 Yönetilebilir Switch 16-Port 10/100/1000BASE-T IEEE 802.3at/af PoE+ Injector Port (Per port 36 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 Watt) 2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP yuva ESD 6KV DC Ethernet korum
2.848,20 TL
Planet PL-POE-173 60-watt Ultra Power over Ethernet Injector (10/100/1000Mbps, 4-Pair)
384,47 TL
SA-PRIZ-S-U Priz Porselen
4,57 TL
Twinax Clamp Plug VI-VTW10-100 Twinax Clamp Plug
3,34 TL
Hubbell HB-BPS12 International Plate, 2-port, UK shuttered
2,80 TL
Hubbell HB-BPS11 International Plate, 1-port, UK shuttered
2,22 TL
Hubbell HB-EBMF1 International Plate, 1-gang, UK frame, Dimensions: 86 mm x 86 mm, white
0,28 TL
Hubbell HB-EGMF1 International Plate, Frame: 1-Gang, Description: Continental frame, beveled edge, Dimensions: 80 mm x 80 mm, Color: Beige
0,13 TL
Hubbell HB-EAMB2 International Plate, 2-port, angled module, 50 x 50 mm, beige
0,25 TL
Hubbell HB-EAMW2 International Plate, 2-port, angled module, 50 x 50 mm, white
0,09 TL
Hubbell HB-MT2EE MediaTrak 2, external elbow
7,02 TL
Hubbell HB-FPL14HI FPL Series Faceplate, Single and Double Gang, Color: Telco Ivory, FPL 16 plate accept HD series jacks only.
1,78 TL
Brand-RexBR-C6CPNLF240K2M Cat6Plus 24 port Cat 6 Patch Panel, kablo düzenleyicisi ile birlikte, Zırhlı-Ekranlı (Shielded), LSA IDC (110), siyah renk
307,83 TL
Brand-Rex BR-C6CPCU010-555BB Cat6Plus Class E-Cat 6 U-UTP Patch Kablosu, 24 AWG, 3P Onaylı, 1 metre, Yeşil Renk
3,85 TL
Brand-Rex BR-C6CPCU010-666BB Cat6Plus Class E-Cat 6 U-UTP Patch Kablosu, 24 AWG, 3P Onaylı, 1 metre, Sarı Renk
3,85 TL
Brand-Rex BR-C6CPNLU240K2H Cat6Plus 24 port Cat 6 1-2 U Patch Panel, Zırhsız-Ekransız (Unshielded), LSA IDC (110), siyah renk
240,45 TL
SA-DE-41030 Priz Volkan Topraklı
4,92 TL
SA-45X22.5 Face Plate 45x22.5 mm
3,09 TL
SA-PRIZ-KOSK BNC Priz Çerçevesi
0,42 TL
HAKKIMIZDA İLETİŞİM MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ İADE PROSEDÜRÜ GİZLİLİK POLİTİKASI KULLANIM KOŞULLARI