Pazareyle
Giriş Yap Üye Ol
0
Sepetim
0,00 TL
Ana Sayfa Elektronik Bilgisayar / Aksesuar Kurumsal Ürünler
Sıralama
Kurumsal Ürünler kategorisinde 205 adet ürün bulunuyor.
Digitus DN-95107 Gigabit PoE++ Injector, 802.3bt, 10/100/1000Mbps, güç girişi AC100V~AC240V, 55V çıkış voltajı, 95W çıkış gücü
844,01 TL
Digitus DK-1644-A-030/BL CAT 6A S-FTP Patch Kablosu, LSZH, Cu, AWG 26/7, 3 metre, siyah renk
22,25 TL
Planet PL-POE-175-95 1-Port 10/100/1000Mbps 802.3bt PoE Injector 95 Watt Dahili AC Güç Kaynağı 0-50 derece
723,23 TL
Planet PL-SGS-6341-48T4X Layer 3 48-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Stackable Managed Switch
3.778,18 TL
Beek BN-J9538A HP 10 Gigabit SFP+ MultiMode Modül SFP+ 10G 850nm 300m DDM MMF HP Procurve and Aruba enabled
467,47 TL
Beek BN-GLC-10T 10Gbase SFP+ Copper RJ45,CAT6,30m (10G bakır SFP modül.. Cisco, Alcatel, Juniper, ATI, Ruijie gibi ürünler ile uyumlu..)
1.000,31 TL
Beek BN-J4859D 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Module, 1.25Gb/s, Aruba/HP uyumludur
176,18 TL
DELL R740 R7402S101P 1xSILVER 4110 1x16GB 2x600GB 10K H730P DVDRW 1x495W
16.694,36 TL
Allied Telesis AT-GS970M/28PS Layer 3 switch with 24 x 10/100/1000T PoE ports and 4 x 100/1000X SFP ports
5.937,96 TL
Dell R740 Per740Tr5 1Xsılver 4110 1X16Gb 2X600Gb 10K H730P Dvdrw 1X495W
17.234,30 TL
Dell R530 2Xe5-2620V3 16Gb (2X8Gb) 8X4Tb Nlsas H730/1Gb 2X750W
31.976,22 TL
4-Port USB HDMI Multi-View KVMP™ Switch
10.896,93 TL
HDMI Premium High Speed connection cable, type A, M/M, 5.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, gold, bl
92,30 TL
Digitus Gigabit PoE++ Splitter, 802.3bt, Güç Pin'leri: 4/5(+),7/8(-) & 3/6(+),1/2(-), Çıkış Voltajı: 12V, Çıkış Akımı: 7A, Çıkış Gücü: 85W
581,14 TL
Endüstriyel Duvar Tip L2 Yönetilebilir Switch<br> 16-Port 10/100/1000BASE-T IEEE 802.3at/af PoE+ Injector Port (Per port 36 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 Watt)<br> 2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP yuva<br> ESD 6KV DC Ethernet korum
2.875,91 TL
HPE Q6L72A DL380 GEN9 E5-2650V4 32GB (2x16GB) 5x300GB 10K P440AR/2GB DVDR 2x800W
25.404,52 TL
HPE P06420-B21 DL380 GEN10 SILVER 4110 2.1GHZ 1x16GB NOHDD P408I-A 1x500W
15.273,45 TL
ATEN-VP1920 9 x 2 Presentation Switch
4.232,87 TL
Planet PL-MTB-SR 1-Port 10GBASE-SR SFP+ Fiber Optic Module - 300m
304,06 TL
Planet PL-WAP-552N 5ghz 802.11a-N 300mbps Outdoor Wireless Ap (Ip67, 802.3af-At Poe, 2 X N-Type Connector)
801,38 TL
Planet PL-WGS-804HP Endüstriyel Duvar Tip Yönetilemeyen PoE+ Switch (Industrial Wall-Mounted Unmanaged PoE+ Switch) 8-Port 10/100/1000Base-T (Port-1 ile Port-4 arası IEEE 802.3at/af PoE+ Injector) (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 120 Watt) IP
1.028,72 TL
Beek BS-TXA005 10/100/1000 Mbps Gigabit PCI Express Ethernet Kartı, 32-bit, Realtek RTL8168E chipsetli, Low Profile Bracket
30,91 TL
Planet PL-POE-172S Single-Port 10/100/1000Mbps Ultra PoE Splitter (12V/19V/24V)
531,41 TL
Planet PL-WAP-252N 2.4GHz 802.11n 300Mbps Outdoor Wireless AP (IP67, 802.3af/at PoE, 2 x N-Type Connector)
709,02 TL
Digitus DK-1644-A-030/Ym CAT 6A S-FTP Patch Kablosu, Halogenfree, Cu, AWG 26/7, 3 metre , sarı renk
22,25 TL
Digitus AB-50001-1 4 Port Usb 2.0 Hub, 4 X Usb A Dişi
36,83 TL
Planet PL-POE-162S Ieee 802.3At Gigabit High Power Over Ethernet Splitter
225,91 TL
Beek BN-GS-SC-SM20 10/100/1000Baset-1000Lx Media/Rate Converter, Sm, Sc, 20 Km
275,64 TL
Hpe Q6L72A Dl380 Gen9 E5-2650V4 32Gb (2X16Gb) 8Xsff Nohdd P440Ar-2Gb Dvdr 2X800W
24.125,71 TL
HPE 865408-B21 500W FLEX SLOT PLATINIUM HOT PLUG POWER SUPPLY
1.533,27 TL
Allied Telesis AT-IFS802SP-POE-W Endüstriyel Yönetilebilir Poe Switch 8 X 10/100Tx Ieee 802.3Af Poe (Per Port 15.4 Watt) 2 X 10/100/1000T/Sfp Combo Port X-Ring Özelliği Çalışma Isısı -40 ~ 75 Derece C Ip 30
8.921,61 TL
Planet PL-POE-171 Single-Port 10/100/1000Mbps Ultra Poe Injector (60 Watt)
375,11 TL
Allied Telesis AT-SPLX10-I Industrial Sfp (Endüstriyel Sfp) 10Km 1000Lx Sfp -40 Derece İle 82 Derece
4.346,54 TL
Planet PL-FT-802S15 Bridge Media Converter 10/100Base-Tx - 100Base-Fx (Sc, Sm) 15Km
318,27 TL
Planet PL-GSW-2620VHP Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch) 24-Port 10/100/1000Base-T Ieee 802.3At/Af Poe+ Injector (Per Port 30.8 Watt) (Poe Güç Bütçesi Maks. 300 Watt) 2-Port 1000X Sfp Yuva Lcd Ekranlı - Poe Kullanımı Ve Sistem Durumu Bil
2.236,50 TL
Planet PL-IMG-110T Endüstriyel Tip 1-Port Rs422/485 Modbus Gateway (Industrial 1-Port Rs422/485 Modbus Gateway)
1.021,62 TL
Digitus DS-33152 Pcı Express (Pcıe) Adaptör Kartı, Msata - Ngff (M.2)
45,24 TL
Digitus DC-OC12U 2 Portlu Usb Mini Kvm (Keyboard/Video Monitor/Mouse) Switch, Masaüstü Tip, Kvm Bağlantı Kablosu Ürün Beraberinde Gelmektedir
176,18 TL
Aten ATEN-CS1732B 2 Port Lu Usb Kvm (Keyboard/Video Monitor/Mouse) Switch, Mikrofon Ve Hoparlör Bağlantısı Mevcut + 2 Port Lu Usb (2.0) Hub, Masaüstü Tip, Kvm Bağlantı Kablosu Ürün Beraberinde Gelmektedir
723,23 TL
Digitus DA-70202 Usb 2.0 - Ide Ve Serial Ata Iı (Sata Iı) Adaptörü, Güç Adaptörsüz
80,14 TL
Aten ATEN-CS62US 2 Portlu Usb Kvm (Keyboard/Video Monitor/Mouse) Switch, Hoparlör Bağlantısı Mevcut, Masaüstü Tip, Kvm Bağlantı Kablosu 0.90 Metre Ürüne Gömülüdür (2-Port Usb Vga/Audio Cable Kvm Switch, 0.90)
205,97 TL
Digitus DA-70325 Usb 3.0 - Ide Ve Serial Ata I (Sata I) Adaptörü, Güç Adaptörlü
311,17 TL
Digitus AK-610505-000-I Mini Gender Changer, Db9 Erkek, Db9 Erkek, Metal
7,73 TL
Digitus AK-610506-000-I Mini Gender Changer, Db9 Dişi, Db9 Dişi, Metal
8,85 TL
Digitus AK-610512-000-I Mini Gender Changer, Db15Hd Dişi, Db15Hd Dişi, Metal
14,58 TL
Digitus AK-610511-000-I Mini Gender Changer, Db15Hd Erkek, Db15Hd Erkek. Metal
12,09 TL
Digitus AK-610510-000-I Mini Gender Changer, Db25 Dişi, Db25 Dişi
14,02 TL
Digitus DA-70229 10 Port Usb Hub, Usb 2.0, Güç Adaptörlü
180,42 TL
Ednet ED-84506 DisplayPort - VGA Adaptör Kablosu, DP Erkek- HD15 Dişi, 0.15 metre, DP 1.2 uyumlu, UL, siyah renk
80,27 TL
Ednet ED-85040 4 Port Usb 2.0 Hub, Kablo Formunda
41,69 TL
HAKKIMIZDA İLETİŞİM MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ İADE PROSEDÜRÜ GİZLİLİK POLİTİKASI KULLANIM KOŞULLARI